Playboy 2003 + 2002

Playboy 2003

Playboy 2003 je naše doposud nejúspěšnější freeware hra, vydaná v češtině pro Windows PC.

Ještě před svým zveřejněním na sebe Playboy 2003 poutal pozornost, a to díky značnému úspěchu svého předchůdce – Playboye 2002, který zaznamenal desetitisíce downloadů. Dvatisícetrojka ho však převálcovala takovým způsobem, že pár měsíců po jejím vydání si na dvatisícedvojku nikdo ani nevzpomněl.

Během prvního týdne se stala nejstahovanější hrou na českých herních serverech a dokonce i nyní, více než sedm let od svého vydání, zůstává na některých serverech v žebříčku Top 10 nejstahovanějších her všech dob s více než 300 000 staženími a právoplatně se tak řadí mezi legendární tituly.

Dvatisícetrojka byla také publikována na CD všech hlavních českých herních magazínů.

Hra samotná nabízí jednoduchou simulaci života, kde hlavním cílem je balit holky. Hra je také obohacena lehce erotickými fotografiemi a texty, spoustou zabudovaných miniher a zábavných videí. Ve své plné verzi byla hra distribuována s profesionálním soundtrackem od legendární české elektronické kapely T-Sonic, jejihž hudba významně přispěla k vytvoření jedinečné a nezapomenutelné atmosféry, kvůli které se hráči k dvatisícetrojce dodnes vracejí.

Playboy 2003 si můžete stáhnout zdarma zde

 

 

Playboy 2002

Playboy 2002 to všechno začal. Šlo o ryze one-man show a první veřejně vydanou hru od Nitromsoftu.

Hra byla vydána jako freeware v češtině pro Windows PC a jak od kritiků, tak od veřejnosti obdržela velmi kladné hodnocení a počet stažení se vyšplhal do desetitisíců.

Její úspěch vedl přirozeně k výrobě pokračování, které uvedlo sofistikovanější herní model, vylepšenou grafiku a profesionální soundtrack.

Playboy 2002 bude však vždy evokovat sentimentální vzpomínky díky své jednoduché a naivní hratelnosti a bude nám připomínat ony staré dobré časy na freeware scéně.

Sláva Playboyi 2002!

Playboy 2002 si můžete zdarma stáhnout zde

 

 

7 responses to Playboy 2003 + 2002

 1. Můžu se zeptat, kde seženu ovladač ke hře 2003? Bohužel jsem ho na těchto stránkách nikde neobjevila. Děkuji za odpověď.

 2. Dobrý den,
  Lze nějak nastavit aby hry běžely v okně nikoli na celé obrazovce.
  Děkuji za odpověď.

 3. Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat zda-li předěláte Playboy 2003 i na mobilní zařízení.
  Děkuji :)

  • Ahoj, bohužel, to se nestane, protože zdrojáky na P2003 jsou nenávratně ztracené, ale s novým Playboyem o tom určitě budeme uvažovat ;-) .