Oznámení nového Playboye

Listopad 29, 2011 in Nový Playboy

Série Playboy existuje již více než sedmnáct let a od svých prvních verzí se stala legendární. Již nějakou dobu sérii ale nikdo dále neposunul, a tak jsme se kormidla opět chopili my a hodláme vám přinést herní zážitek, na který nikdy nezapomenete.

S radostí oznamujeme vývoj pokračování legendární série Playboy, jejíž první díl spatřil světlo světa již před více než sedmnácti lety. Za tu dobu se u monitorů vyměnila celá generace, my přesto věříme, že naše pokračování dokáže zaujmout nové hráče i ostřílené harcovníky, kteří si prošli všemi verzemi a ve skutečném životě už vedou svědomitý rodinný život.

K této příležitosti spouštíme i speciální “iniciační” video s velmi ranným konceptem herního UI, které se s největší pravděpodobností do konečné verze změní k nepoznání. Přesto o herním konceptu jako takovém máme zcela jasnou představu, a tak jediné co nám nyní stojí v cestě je čas.

1 response to Oznámení nového Playboye

  1. Dobry den, chcel by som sa spytat ci uz existuje nejaky termin kedy by mohla prist nova verzia hry, alebo ako ste na tom s jej vyvojom? velmi sa na nu tesim a uz sa neviem dockat…
    Dakuje