Nevydařené námluvy

Duben 1, 2012 in Nový Playboy

Playboy je ve vývoji a bude to opět “klasická” off-line frewarovka. Víte ale, že mohl vypadat úplně jinak?  

Koncepce nového Playboye, kterou rozvíjíme prakticky od vydání Playboye 2003 prošla několika fázemi. Jeden z původně navrhovaných ambicioznějších konceptů byl ale například Playboy pojatý jako online sociální síť, kde by se lidé seznamovali za účelem různých forem styků :-) .

Důvody, kvůli kterým jsme od tohoto pojetí nakonec upustili byly především praktického rázu. Neměli jsme dostatek vlastních zdrojů ke zpracování něčeho takového a ani jsme neměli dostatečné publikum k oživení sítě. Tedy, publikum jsme možná měli v době kdy vyšla dvatisícetrojka a měla desítky tisíc downloadů denně, ale to vše už bylo dlouho pryč v době, kdy jsme si začali pohrávat s myšlenkou na on-line Playboye.

To vše však mohli změnit chlápci z libimseti.cz, kteří se nám před časem ozvali s nabídkou na spolupráci. Přestože se vzájemná jednání zpočátku jevila jako velmi nadějná, vše nakonec skončilo fiaskem, když se ukázalo, že ta skutečná očekávání, která obě strany od “společného” Playboye měla, se od sebe diametrálně liší.

Na scénu se tedy opět vrátil starý dobrý desktopový Playboy.