Imaginatron

Otevřete dveře do nejdokonalejší virtuální reality nekonečných možností a úplného ponoření – vaši vlastní mysl – pomocí Imaginatronu. Lucidní sny umožňují splnit vaše nejniternější fantazie ve světě, který vypadá tak reálný, jak si jen dokážete představit.

Lucid sny jsou sny ve kterých nabydete vědomí, aniž byste se ze sna probudili. To vám umožní získat nad snem naprostou kontrolu a vše co si v mysli představíte se okamžitě stane. Schopnost probudit se během snu se dá vytrénovat a abychom tento proces udělali co nejjednodušší, vyvinuli jsme Imaginatron.

Jak to funguje

Klíčovou technikou, na kterou se Imaginatron zaměřuje je spojování událostí z reálného života, které se často odehrávají i ve snu se spouštěcími mechanismy, které vedou k sebeuvědomění, a tak vytvářejí automatizovaný reflex pro vaši spící mysl. K tomu všemu má Imaginatron zabudovaný Noční mód, což je precizně navržený signální nástroj, který funguje jako událost i spouštěcí mechanismus zároveň, umožňující probuzení prakticky na požádání.