GFSC 2012

Duben 22, 2012 in Společenské podnikání

Nitromsoft měl možnost prezentovat své projekty na ženevském fóru pro sociální změny, který je téměř výhradně zaměřen na nový trend v podnikání označovaný termínem “Social Entrepreneurship”, což se dá volně přeložit jako sociální podnikání, ačkoliv význam tohoto termínu je podstatně komplexnější.

GFSC 2012, jak se fórum jmenuje (Geneva Forum on Social Change 2012), je teprve druhým ročníkem pořádaným mezinárodním studijním programem IOMBA sídlícím v Ženevě.

Na konferenci se sešla velká spousta zajímavých řečníků napříč všemi sektory, od aktivistů až po business profesionály, aby mluvili o nových trendech ve společnosti.

My jsme měli v expu konference vlastní stánek, kde jsme zájemcům prezentovali koncepty nových business modelů postavených na principech lokální ekonomiky a férového a udržitelného podnikání.

 

Některé z prezentovaných projektů jsme se rozhodli publikovat i na těchto stránkách jako ukázku naší práce a nového společenského trendu, ve kterém vidíme velký potenciál pro budoucnost.