Evoluce nového Playboye

Červen 10, 2012 in Nový Playboy

Před časem jsme oznámili vývoj nového dílu Playboye, který by měl – pokud půjde vše podle očekávání, spatřit světlo světa někdy v létě roku 2012. Na jeho podobě ale ve skutečnosti pracujeme již mnoho let a za tu dobu prošel mnoha fázemi a různorodými koncepty, které stručně shrnuje tato časová osa.

9 responses to Evoluce nového Playboye

 1. už se nemůžu dočkat Bohemian … 2003 byla vážně luxusní hra která mi už 8 let vážně leží v hlavě … žel je to již dávno a na mém novém PC nejde spustit … hoši pořádně novýho playboye nanadupejte ať máme v Čechách po Mafii a Playboy2003 novou nejpeckovější hru

 2. Dobrý den. V jaké části léta můžeme očekávat vydání této hry? Díky za odpověď :)

  • Spíše v pozdní části léta ;-) . Před Playboyem máme dva menší projekty, takže ideálně to vyjde na konci léta, realisticky spíše na začátku podzimu ;-)

 3. Vývojářům držím palce a těším se na novou verzi, už několik let mám chuť si zahrát hru, jako je playboy, ale na win 7 mi playboy 2003 nechce jet i přesto, že jsem vyzkoušel všechno. Díval jsem se na evoluci playboye a zavzpomínal jsem i na verzi z roku 1995, užasná, pohodová hra :)

 4. PJ said on Leden 17, 2013

  Nějaké novinky ohledně nového Playboye?

 5. Dobrý den. Jak to vydíte s vydáním? Nebo v jaké jste fázi.

 6. Pánové, držím vám palce, ale už by to možná chtělo nějaký informační update, protože na vydání v pozdní části léta už to nějak nevypadá :)

  • No jo, už to nevypadá :-D . Hele v tuhle chvíli jediné co můžu říct je, že Playboy je naše srdcová záležitost #1, děláme a uděláme vše co půjde, abychom ho vydali a slibuji, že si dáme záležet na tom, aby to byla nezapomenutelná záležitost ;-) .